Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

GRATULACJE DLA MAI!

GRATULACJE DLA MAI!

Mimo że zakończenie roku szkolnego 2019/2020było inne niż wszystkie wcześniejsze, ostatni dzień szkoły toniezmiennie czas podsumowań i podziękowań, także tych dotyczących czytelnictwa.

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 przez ponad 2 miesiące biblioteka szkolna była nieczynna, jednak prawdziwi miłośnicy tradycyjnie wydanej literatury w chwili ogłoszenia ministerialnej decyzji o zamknięciu szkół i bibliotek szkolnychzapobiegliwie zaopatrzyli się w książkowe zapasy, by umilić sobie czas izolacji czytaniem książek, a po wznowieniu szkolnych zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych natychmiast pojawili się w bibliotece, aby zwrócić przeczytane pozycje i wypożyczyć nowe.

Do takich właśnie uczniów należy najaktywniejsza czytelniczka w naszej Szkole - Maja Wielowiejska z klasy IVa, która w ciągu minionych 10 miesięcy wypożyczyła z biblioteki szkolnej, systematycznie ją odwiedzając,aż 72 książki. W dniu 26 czerwca 2020 roku wielbicielka komiksów otrzymała pamiątkowy dyplom oraz książkowy upominek.

Składamy Mai serdeczne gratulacje i życzymy wielu wspaniałych czytelniczych przygód w czasie wakacji!

Tekst: Dobrochna Błażejczak
Zdjęcia: Magdalena Wielowiejska i Dobrochna Błażejczak

Data dodania: 2020-06-26 16:41:03
Data edycji: 2020-06-26 16:43:09
Ilość wyświetleń: 464

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Z życia klas

Sprawdź co u naszych uczniów
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook