Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Podziękowania dla klasy Va

Podziękowania dla klasy Va

PODZIĘKOWANIA dla wyjątkowej klasy Va za zaangażowanie i aktywny udział w programie ,,WZOROWA ŁAZIENKA’’

Nasza Szkoła Podstawowa zajęła 5. miejsce w 5. edycji programu edukacyjno-społecznego ,,Wzorowa łazienka’’, którego celem była poprawa warunków sanitarnych w polskich szkołach podstawowych i umożliwienie uczniom dostępu do czystych, higienicznych szkolnych łazienek, edukacja i popularyzacja wiedzy z zakresu higieny oraz promocja środków czystości marki Domestos. Zdobyliśmy nagrodę II stopnia w wysokości 5 tysięcy złotych na odświeżenie naszych szkolnych toalet, pokonując 855 szkół z całej Polski. Uzyskany przez nas wynik to 84.251 głosów.

Do osiągnięcia tak znakomitego rezultatu w sposób szczególny przyczynili się uczniowie klasy Va, którzy podczas trwającego dwa miesiące głosowania, mobilizowani przez swoją wychowawczynię, p. Elżbietę Talmę, wykazali się nieprzeciętną aktywnością.

By zdobyć punkty dla naszej Szkoły, piątoklasiści nie tylko głosowali na galerię prac uczniów naszej Szkoły odzwierciedlających hasło ,,Wzorowa łazienka’’ oraz grali w grę dostępną w aplikacji mobilnej, lecz także z wielkim zaangażowaniem pozyskiwali paragony potwierdzające zakup produktów marki Domestos. W sumie przekazali organizatorkom akcji aż 147 paragonów (każdy ,,głos z paragonem’’ miał wartość aż 20 głosów standardowych). Najwięcej dowodów zakupu dostarczyli Zuzanna i Mateusz Mikstaccy - 39 paragonów - oraz Bartosz Sieński - 27 paragonów, należy jednak podkreślić, iż w ,,akcję paragonową’’ wychowankowie p. Elżbiety Talmy (jako jedyna klasa w Szkole) zaangażowali się w 100 procentach, bowiem każdy z nich przyniósł co najmniej 1 paragon. Warto również zaznaczyć, iż 147 paragonów zebranych przez jedną klasę to ogromna liczba - ogółem na koncie naszej Szkoły zarejestrowanych zostało niespełna 400 paragonów. Gdyby wszystkie klasy zaangażowały się w akcję tak, jak klasa Va, nasza Szkoła bez problemu zdobyłaby główną nagrodę w programie - 30.000 złotych. Nagroda II stopnia również jednak bardzo nas cieszy!

Doceniając wysiłek uczniów klasy Va, którzy w tak znaczący sposób  przyczynili się do sukcesu naszej Szkoły w ogólnopolskim konkursie, w dniu 6 lutego 2019 roku organizatorki akcji - pp. Dobrochna Błażejczak, Dorota Dymarska oraz Izabela Maćkowiak - przekazały wyjątkowemu zespołowi klasowemu oraz jego wychowawczyni specjalne podziękowania, zapraszając jednocześnie wszystkich do pizzerii ,,Palermo’’ na poczęstunek we włoskim stylu w dniu 14 lutego 2019 roku.

Informacja: Dobrochna Błażejczak, Dorota Dymarska, Izabela Maćkowiak
Zdjęcia: Dobrochna Błażejczak, Elżbieta Talma

 

Data dodania: 2019-02-23 20:53:38
Data edycji: 2019-02-23 21:18:12
Ilość wyświetleń: 247

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Z życia klas

Sprawdź co u naszych uczniów
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook